Ubercart CCK Attribute (6.x-1.3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Options
ru: Настройки

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: <All>
ru: <Все>

en: Display fields
ru: Отображать поля

en: Ubercart - core (optional)
ru: Ubercart - ядро (дополнительно)

en: Selection type
ru: Способ выбора

en: Order product
ru: Заказ товара

en: No options found.
ru: Не найдено ни одной опции.

en: Checkboxes/Dropdown
ru: Флажки/Выпадающее меню
