Ubercart CCK Attribute (6.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Save
th: บันทึก

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: <All>
th: <ทั้งหมด>
