Ubercart CCK Attribute (6.x-1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Options
tr: Seçenekler

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: <All>
tr: <Tümü>

en: Display fields
tr: Alanları göster

en: Ubercart - core (optional)
tr: Ubercart - çekirdek(opsiyonel)

en: Selection type
tr: Seçim Türü
