Ubercart CCK Attribute (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Options
ar: الخيارات

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Textfield
ar: حقل نص

en: <All>
ar: <الكل>

en: Selection type
ar: نوع الاختيار
