Ubercart CCK Attribute (6.x-1.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Configuration saved.
cy: Ffurfweddiad wedi ei gadw

en: <All>
cy: <I gyd>

en: Selection type
cy: Math o ddewis
