Ubercart CCK Attribute (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Options
he: אפשרויות

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: <All>
he: <הכל>

en: Display fields
he: תצוגת שדות

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Order product
he: הזמנת מוצר
