Ubercart CCK Attribute (6.x-1.4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Options
hi: विकल्प

en: Configuration saved.
hi: विन्यास सहेजा गया !

en: Textfield
hi: पाठ का क्षेत्र

en: <All>
hi: <सभी>
