Ubercart CCK Attribute (6.x-1.4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: <All>
ne: <सबै>
