Ubercart CCK Attribute (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Options
nl: Opties

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: Ubercart - core (optional)
nl: Ubercart - basis (optioneel)

en: Selection type
nl: Selectietype
