Ubercart CCK Attribute (6.x-1.5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Options
gl: Opcións

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Display fields
gl: Amosar campos

en: Ubercart - core (optional)
gl: Estado das actualizacións do núcleo de Drupal

en: Selection type
gl: Tipo de selección
