Ubercart CCK Attribute (6.x-1.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:
