Ubercart CCK Attribute (6.x-1.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Options
id: Opsi

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: <All>
id: <Semua>

en: Selection type
id: Jenis pilihan

en: Order product
id: Pesan produk
