Ubercart CCK Attribute (6.x-1.5) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Options
it: Opzioni

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Textfield
it: Campo testo

en: <All>
it: - Tutti -

en: Display fields
it: Visualizza campi

en: Ubercart - core (optional)
it: Ubercart - core (opzionale)

en: Selection type
it: Tipo di selezione
