Ubercart CCK Attribute (6.x-1.5) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Options
pl: Opcje

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: <All>
pl: -Wszystko-

en: Display fields
pl: Wyświetl pola

en: Selection type
pl: Typ wyboru
