Ubercart CCK Attribute (6.x-1.5) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Options
sv: Alternativ

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Textfield
sv: Textfält

en: <All>
sv: &lt;Alla&gt;

en: Display fields
sv: Visa fält

en: Ubercart - core (optional)
sv: Ubercart - kärna (valfritt)

en: Selection type
sv: Typ av urval

en: Order product
sv: Beställ vara

en: There are no available CCK field to choose.
sv: Det finns inga tillgängliga CCK-fält att välja.
