Ubercart CCK Attribute (6.x-1.5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Configuration saved.
te: స్వరూపణం భద్రమయ్యింది.
