Ubercart CCK Attribute (6.x-1.5) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Options
uk: Опції

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: <All>
uk: <Усі>

en: Display fields
uk: Показати поля

en: Ubercart - core (optional)
uk: Уберкарт - ядро (не обов'язково)

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: Order product
uk: Товар замовлення
