Ubercart CCK Attribute (6.x-1.5) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: <All>
vi: <Tất cả>

en: Display fields
vi: Trình bày trường

en: Ubercart - core (optional)
vi: Ubercart - lõi (tùy chọn)
