Ubercart CCK Attribute (6.x-1.6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Options
be: Налады

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Display fields
be: Праглядзець палі
