Ubercart CCK Attribute (6.x-1.6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: !group: !field
bo: !group། !field
