Ubercart CCK Attribute (6.x-1.6) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Options
fi: Valinnat

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: <All>
fi: <Kaikki>

en: Display fields
fi: Näytä kentät

en: Ubercart - core (optional)
fi: Ubercart - ydin (valinnainen)

en: Selection type
fi: Valintatyyppi
