Ubercart CCK Attribute (6.x-1.6) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: <All>
gu: <બધું>
