Ubercart CCK Attribute (6.x-1.6) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Options
is: Möguleikar

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.
