Ubercart CCK Attribute (6.x-1.6) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Options
ja: オプション

en: Configuration saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: <All>
ja: <すべて>

en: Display fields
ja: フィールド表示の設定

en: Ubercart - core (optional)
ja: Ubercart - コア (オプション)

en: Selection type
ja: 選択タイプ
