Ubercart CCK Attribute (6.x-1.6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Options
km: ជម្រើស

en: Configuration saved.
km: បានរក្សាទុក​ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ ។
