Ubercart CCK Attribute (6.x-1.6) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Options
ro: Opţiuni

en: Configuration saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: <All>
ro: <Toate>

en: Display fields
ro: Afişare câmpuri

en: Selection type
ro: Tipul de selecţie
