Ubercart CCK Attribute (6.x-1.6) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Options
sk: Nastavenia

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Textfield
sk: Textové pole

en: <All>
sk: <Všetky>

en: Display fields
sk: Zobraziť polia

en: Ubercart - core (optional)
sk: Ubercart - jadro (voliteľné)

en: Selection type
sk: Typ výberu
