Ubercart CCK Attribute (6.x-1.6) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Options
sl: Možnosti

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.
