Ubercart CCK Attribute (6.x-1.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Configuration saved.
ta: முறைப்படுத்தல் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்
