Ubercart CCK Attribute (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Options
az: Seçimlər

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Selection type
az: Seçim növü
