Ubercart CCK Attribute (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Options
el: Επιλογές

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: <All>
el: <Όλα>

en: Ubercart - core (optional)
el: Ubercart - core (προαιρετικό)

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής
