Ubercart CCK Attribute (6.x-1.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Options
jv: Opsi

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: <All>
jv: <Kabeh>
