Ubercart CCK Attribute (6.x-1.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Options
lv: Iespējas

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: <All>
lv: <Visi>

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: Ubercart - core (optional)
lv: Ubercart - kodols (opcija)

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids
