Ubercart CCK Attribute (6.x-1.4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Options
oc: Opcions

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: <All>
oc: --Tot--

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion

en: !group: !field
oc: !group : !field
