Ubercart CCK Attribute (6.x-1.5) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Options
pt: Opções

en: Configuration saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Textfield
pt: Campo de texto

en: <All>
pt: «Tudo»

en: Display fields
pt: Exibir campos

en: Selection type
pt: Tipo de seleção
