Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer
