Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: File Upload
ar: تحميل الملف

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Display type
ar: نوع العرض
