Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text field
ast: Campu de testu
