Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Text field
bg: Текстово поле

en: options
bg: опции
