Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন
