Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས
