Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Yes
ca: Sí

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Text field
ca: Camp de text

en: options
ca: opcions

en: Add an attribute
ca: Afegeix un atribut

en: Number of options
ca: Número d'opcions

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: No product attributes have been added yet.
ca: No s'ha afegit encara cap atribut de producte.

en: Select box
ca: Caixa de selecció

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: List position
ca: Posició a la llista

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció
