Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: Text field
cs: Textové pole

en: options
cs: možnosti

en: Add an attribute
cs: Přidat atribut

en: Number of options
cs: Počet možností

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: No product attributes have been added yet.
cs: Zatím nebyly přidány žádné atributy produktu.

en: Select box
cs: Výběr

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: List position
cs: Pozice v seznamu

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole
