Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: File Upload
cy: Llwythiad ffeil i fyny

en: Text field
cy: Maes testun

en: Display type
cy: Dangos math
