Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: login
da: log ind

en: File Upload
da: Fil upload

en: Text field
da: Tekstfelt

en: options
da: valgmuligheder

en: Add an attribute
da: Tilføj en attribut

en: Number of options
da: Antal valgmuligheder

en: Display type
da: Display-type

en: No product attributes have been added yet.
da: Ingen vareattributter er blevet tilføjet endnu.

en: Select box
da: Afkrydsningsfelt

en: Radio buttons
da: Radioknapper

en: List position
da: Angiv position

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter
