Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག
