Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: File Upload
el: Αποστολή αρχείου

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: options
el: επιλογές

en: Number of options
el: Αριθμός επιλογών

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης
