Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Text field
eo: Teksta kampo
