Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: Text field
eu: Testu eremua

en: options
eu: aukerak

en: Display type
eu: Bistaratu mota
