Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin
